Bireysel Eğitimler

Bireysel Eğitimler

Bireysel olarak dil eğitimi almak isteyen herkese açık olan kurumumuz; 3 yaşından itibaren ikinci bir dil eğitimi almak isteyen herkese özel eğitim seçenekleri sunmaktadır. Kreş grubundan başlayan dil öğrenimi, eğitim yaşamına paralel olarak veya kariyer odaklı planlarınıza uygun seçenekler oluşturmaktadır. Kreş, ilk,orta ve lise gruplarımız için oluşturmuş olduğumuz Revolution Kids eğitimleri, çocuklarımızı eğitim hayatları dışında geleceğe hazırlamaktadır.

İngilizce ağırlıklı olan Revolution Kids eğitimlerimizi artık İspanyolca, Fransızca, Almanca veya eğitimini sunduğumuz diğer dillerde de alabilmektesiniz. Aynı zamanda drama ağırlıklı gerçekleştirdiğimiz "Yaratıcı Drama" eğitimimizi yine aynı şekilde diğer dillere uyarlayabilmekteyiz.

Genel İngilizce gruplarımızda 8 kişilik özel sınıflarımız ile Elemantary seviyesinden Advanced seviyesine kadar kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.Ayrıca bu gruplarımızda eğitim almış bütün öğrencilerimize Ömür Boyu Speaking derslerine ücretsiz olarak katılma hakkı tanımaktayız.Dil pratiğinizi geliştirmek için Speaking derslerimizden hiç bir ücret ödemeden istediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Kariyerinizde önemli bir engel gibi gözüken dil sınavları, başarılı olduğunuz takdirde kariyerinizde sizi çok farklı noktalara taşıyabilecek önemli adımlardır.Akademik kariyerinizden, dil ağırlıklı üniversite sınavına, Hazırlık atlama eğitiminden Erasmusa kadar bir çok sınav ile ilgili olarak profesyonel eğitim koçları eşliğinde eğitimler sunmaktayız.

İngilizce'nin dil öğreniminde önemi elbetteki tartışılmaz fakat Dünya dillerine olan ilginin her geçen gün arttığı gözden kaçmayan bir gerçek.Almanca, Fransızca, İspanyolca, Korece, Japonca, Arapça, Osmanlıca, Farsça ve Rusça dillerinin eğitimlerini vermekteyiz.

İş hayatınızı kolaylaştıran, tenik konulardan oluşan İş İngilizcesi eğitimini de siz değerli öğrencilerimize sunmaktayız.

Bir çok alandan oluşan Bireysel Eğitimlerimiz, 8 kişilik sınıflardan oluşup, eğitim danışmanlığı ve psikolojik danışmanlık destekleri ile profesyonel bir hizmet olarak Maltepe'de bulunan merkezimizde verilmektedir.

Eğitimlerimiz

Bilgi Almak İstiyorum