Franchising

Franchising

En yüksekten Uçan Martı En Uzağı Görendir

Zirveleri seviyorsanız, rüzgara karşı yürümek istiyorsanız, Dünyanın tüm kültürlerine açılacak Dil eğitimini iletişim aracı olarak sunmak istiyorsanız ve ezber eğitime karışsanız iyi bir yol arkadaşlığı için Revolution Dil Okulu Ailesine katılmaya hazırsınızdır!

Eğitimin önemini bilen, yenilik ve işbirliğine açık, projelere ve etik çalışma ahlakına sahip olan tüm vizyoner dostlarımız Revolution Dil Okulu Ailesinin değerli mensupları olmaya adaydırlar.

Ticari girişim konusunda engeli olmayan, tek kişilik şahıs firmaları veya 2 ya da daha fazla ortaklı tüzel kişilikler veya bu koşulları sağlayabilecek girişimciler Revolution Dil okulu olmaya adaydırlar.

Dünyanın gelişimine ayak uyduracak yeni nesiller yetiştirmek isteyen ve farklı kültürleri tanıtabilecek dillere ev sahipliği yapacak tüm girişimci arkadaşlarımız Revolution Dil Ailesinin doğal mensuplarıdırlar.

Franchisee adaylarının uygunluğu ön görüşmelerde belirlenecek ve Kurum Uygulamaları ile ilgili detaylar uygun bulunan adaylarla paylaşılacaktır.

Güzel bir yol arkadaşlığının başlaması dileği ile…

Bilgi Almak İstiyorum