Hekimler için Hızlandırılmış Almanca

  • Yazar: Clock Over
  • 19 Aralık 2017 Salı

elementary


Almanca Dil Eğitim Programı

Tamamen paket hizmet vermekle birlikte önereceğimiz kurslarda en iyi şekilde Almanca öğrenebilir ve gerekli sınavlara kusursuzca hazırlanabilirsiniz.

Bu çerçevede hazırlanmış kur özellikleri, sizleri sıfırdan alıp Tıp Dilini de alan bir konsept eğitim sistemi ile sizleri hastalar karşısında zorluk çekmeden iletişim kurar hale getirebilmeleridir.

Amacımız;

  • Almanya üniversitelerin de okumak isteyen öğrencilerin,

  • Almanya da sınavsız uzman hekimliğe girebilmek veya akademik kadro vb. amaçlarla Almanya'ya gitmek isteyen pratisyen hekimlerin,

  • Almanya'da hayallerini gerçekleştirmek isteyen, bu hususta en doğru adımları belirleyecek, ciddi ve güvenilir Almanca Eğitimi almak isteyen uzman hekimlerin,

Sertifika almaları için yol haritası olma amacı ile hazırlanmış eğitim programı web sitesidir.

Revolution Dil Okulu;

Yersiz endişeler için hayallerinizden vazgeçmeyin!

Richard Bach’ın Martı kitabındaki Jonathan Livingston'ın serüveninde yaşandığı gibi, farklılıklara uçan kişilerin, hayallerini gerçekleştirmelerine aracılık etmek için oluşmuş bir eğitim kuruluşudur.

Dil öğrenmek ve evrenselliğin kapılarını açmak isteyen her bir bireye kulak kabartır ve bu uğurda öğrencisi ile birlikte yürür. Öğrencisinin ihtiyaçlarına uygun bir eğitim sistemini, yine öğrencisinin ihtiyacını kendi temel prensibi olarak algılayan Revolution Dil Okulu en doğru verebilirdi.

Revolution Dil Okulu İle %100 Almanca Konuş!

Her zaman yanında

Hemen iletişim geçerek, bilgi alabilirsiniz.

Programın bir parçası ol!

Revolution Dil Okulu'nun garantisiyle size özel, en iyi fiyat-performans oranına sahip olan Almanca eğitim programına geçmek için Bize Katıl!. Ya da +90 (850) 303 01 44 numaralı telefon bizi arayabilir ve alanında uzman danışman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

www.almanyadahekimlik.com