Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Global dünyanın getirdiği yenilikler yabancı dili zorunlu hale getirmektedir.Bir şirket ya da kurumun kalifiye personel istihdam etme isteği ve gereği günümüz şartlarında herkes tarafından kabul edilmektedir. Küçük işletme sahipleri, kalifiye personele sahip olmak isteyen işletmeler, yeni pazar arayışında olan şirketler ve ticari hayatını böylesi bir dil donanımı ile daha profesyonel hale getirmek isteyen kurumsal şirketlere özel eğitimler sunmaktayız.Ve bu süreci bir işbirliği süreci olarak görmekteyiz. Markanızı Dünya çapında tanıtmanız, verdiğiniz veya aldığınız hizmetler ile büyüdüğünüz süreçlerde; dil eğitiminiz, kurumsal yazışmalarınız ve konuk ağırlama süreçlerinizde yanınızdayız.

Kurumsal Eğitimlerimiz:

Şirket içi eğitim (İn-house)

Şirket dışı eğitim

Uluslararası sözleşmelerde çeviri desteği

Toplantı Çevirmen Desteği

Uluslararası yazışmalarda Çeviri Desteği

Teknik İngilizce Desteği

Personele Özel Dil Eğitimi

Yurtdışı Organizasyonlarında Dil Desteği

Eğitim İçeriğimiz:

Mekan
İșletmenizin talepleri doğrultusunda size özel çözümler sunuyoruz. Dilerseniz ofisinizde (In-house), dilerseniz kurumumuzda ekibiniz için en uygun öğrenme ortamını hazırlıyoruz.

Eğitim Koçu

Psikoloji eğitimi almıș eğitim koçumuz, personelinizin öğrenme süreçlerine dair bütün sorunları ile bire bir ilgilenip; genel olarak eğitim süreci hakkında ișletmenizi bilgilendirmektedir.

Eğitmen

Eğitimlerimiz de temel ilkemiz dil eğitiminin uygulamalı ve etkileșimli gerçekleștirilmesidir. Eğitmenlerimiz, bu eğitim tekniğine hakim profesyonel bir ekiptir.

Koordinatör

Eğitim ortamı, eğitmen ve eğitim koçu ile ișletmeniz arasındaki süreci sağlıklı bir șekilde yürütüp; eğitimin bașarılı bir biçimde sürmesini sağlamaktadır.

Eğitim Materyalleri

Eğitim süreci için gerekli olan kaynak kitap, fiil kitabı, seviye belirleme sınavları, aktiviteler, cdler kurumumuz tarafından karșılanmaktadır.

Eğitimlerimiz

Bilgi Almak İstiyorum